Hakkımızda 

Biz Kimiz?  

2003 Yılında kurulan şirketimiz toplum sorumluluğunu, yılların verdiği bilgi birikiminin, teknoloji odaklı olmanın verdiği gücü ve girişimci performansı birleştirerek tüm sigortacılık branşlarında faaliyet göstermektedir. 

Sigorta sektöründeki profesyonel ve ilkeli çalışma anlayışıyla güvenilen ve çözüm üreten acente misyonunu üstlenen  ÖZGÜR SİGORTA A.Ş Türk sigorta sektörünün lider şirketleriyle yetkili acentelikleri olarak faaliyet göstermekte olup, Türkiye çapında hizmet vermektedir. 

Sigortacılığı satıştan hasara uzanan süreç odaklı bir işleyiş olarak benimseyen ve bu sürecin her aşamasında mutlak müşteri memnuniyetini esas alan ÖZGÜR SİGORTA 7/24 ulaşılabilir acente olma özelliğiyle hasar anında sigortalısının yanında olarak , profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Halen Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden Başak Groupama Sigorta, Başak Groupama Emeklilik, Güneş Sigorta ve  Birlik Sigorta acenteliklerini yürütmekte olan şirketimiz zengin ürün çeşitliliği ve kişiye özel hizmet anlayışıyla sigortalılarına hizmet vermektedir.

 Hayatın size karşı hazırladığı sürprizler karşısında hazırlıklı olmak ve yaşam seyrinizin bunlardan etkilenmesini önlemek için tüm özgürlüğünüz bizim güvencemizde.

 Alışılmış teminat yapılarını size sunmanın ötesinde sizin özgü yapınızı inceleyen ve bu çerçevede yapılan incelmemin ardından gerçekten sizin ihtiyacınız olan sigorta güvencesini sunan profesyonel bir yaklaşımla yıllardır yanınızdayız.

 Sigortalı ihtiyacının doğru şekilde belirlenerek, bu ihtiyaca uygun doğru ürünler sunan profesyonel kadrosuyla  Özgür Sigorta, sigortalıyı maksimum ölçüde bilgilendirerek Türkiye’deki sigorta bilincinin artmasına katkıda bulunmayı her zaman kendisine ilke edinmiştir. Bu güne kadar verdiğimiz hizmetler  ve sigortalılarımıza sunduğumuz maddi ve manevi kolaylıklar varlığımızın ve devamlılığımızın bir simgesidir. Özgür Sigorta, yaşımın yeni ihtiyaçlarına yanıt üreten güncel çözümler ile özgürlüğünüzü güvence altına almaya devam ediyor.

 

Vizyonumuz

Profesyonel hizmet odaklı, güven yaratan ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla, sigorta sektöründe fark yaratmak, Türkiye’de sigorta bilincinin gelişmesine katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Yüksek hizmet kalitesiyle sigorta sektöründe her zaman için ilklere imza atan, en çok tercih edilen, Türkiye’nin öncü ve lider sigorta acentesi olmak.  

 
blankblankblank